Utorak, 30 travnja, 2024

HNK Segesta – NK Dubrava Tim Kabel 1:1 (0:0)

Datum:

Marketing

Segesta je ponovno remizirala. Nakon nedavne podjele bodova u Opatiji (1:1), a vikend ranije i sa Stupnikom u Sisku (2:2), crveno-bijeli su jučer (subota, 17. rujna 2016.) na sisačkom Gradskom stadionu u 5.kolu 3. HNL Zapad odigrali 1:1 protiv Dubrave.

Pogoci su pali u drugom poluvremenu, poveli su domaći preko Lovrića u 56., a gosti izjednačili golom El-Saleha u 82. minuti i to nedugo nakon što je Segesta ostala s igračem manje (izravnim crvenim kartonom zbog odgurivanja suca „nagrađen“ je Josip Balen).
Gosti su u zadnjim minutama susreta imali dvije-tri izrazite prilike koje je sretno i spretno osujetio vratar Korica, a domaći mogu žaliti za svojim ranijim propuštenim šansama od kojih je najveća bila prečka Ivičića.
Segesta, na ljestvici deseta, idućeg vikenda gostuje kod Vrapča, a potom 1. listopada dočekuje Maksimir.

- Marketing -

Možda vas zanima...

Odličan nastup karatista Kondure

Dana 27.04.2024.godine, karatisti Kondure nastupili su na turniru „18...

Rezultati 1. i 2. ŽNL

ŽNL - 21. kolo Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat Status 21 27.04.2024 17:00 Sisak NK Metalac (S) -...