Wild Boysi ponovno na vrhu

- Advertisement -

Rukometaši Siscie su povratak na sam vrh Premijer lige izborili u derbiju protiv Poreča, a onda i pobjedom nad Međimurjem. Ovu subotu u Sisak dolazi trećeplasirana Karlovačka banka.

Prošle subote, u derbiju 21. kola prvenstva, u Sisku je pred svojim navijačima Siscia slavila nad Porečom 33:28 i time ponovno zasjela na sam vrh tablice te napravila korak više prema play off-u.

U Čakovcu, utakmica 22. kola Premijer lige, sraz Međimurja i Siscie, s obzirom na pozicije na tablici, za Siščane trebao je biti “samo” rutinski posao. No, ozljede i prinudni odmori napisali su malo drugačiji scenarij. Nakon početne dominacije Ražićevih trupa, izuzetno borbena, mlada ekipa Čakovca hvata priključak i do samog kraja utakmicu održava u vodama neizvjesnosti. No na koncu ipak se broji jedino pobjeda, a ova se piše u omjeru 29:31 (14:16). U redovima Siscije istaknuli su se Josip Crnić (11/15), Mario Bjeliš (8/9), Nikola Raič (5/7), Tibor Jurjević (4/8) te vratar Matija Bilušić (11/25).

U subotu slijedi još jedan derbi, utakmica s trećeplasiranom Karlovačkom bankom.

– U svakom slučaju, očekuje nas neizvjestan dvoboj jer Karlovčani su jako kvalitetan protivnik koji također traži mjesto u doigravanju za prvaka. Pozivamo Siščane da nam pomognu dvorani Brezovica očuvati status neosvojive “tvrđave”. – poručuju iz RK Siscia.

- Advertisement -

Ne propustite

Završna plesna produkcija PULSA – večer puna plesa, emocija, energije i zabave

Završna plesna produkcija Studija za ples i rekreaciju PULS...

STK SISAK ušao u drugu regionalnu ligu

Stolnoteniski klub Sisak se nakon dvije sezone vratio u...

Pijani vozači izazvali prometne nesreće – rekorder imao gotovo 3 promila

U ponedjeljak, 8. lipnja oko 13.30 sati u Ulici...

Koncert „Laura Beat nakon zvona“ u petak u Petrinji

Centar za mlade Laura pripremio je koncert „Laura Beat...

Povezane novosti