U ponedjeljak je odigran 18. rekreacijski turnir u stolnom tenisu u dvorani na Zibelu.
Uvjeti za igru su bili teški zbog ljetne vrućine, ali unatoč tome igrači se nisu štedjeli. Najbolju formu su pokazali Petrinjci osvojivši prva dva mjesta. Prvi je bio Dubravko Čunčić, a drugi Milan Kaurić. Treće mjesto osvojio je domaći igrač Boro Takač kojemu je ovo prvo osvojeno postolje na ovakvim turnirima. STK Sisak Vas poziva da dođete sljedeći ponedjeljak na turnir koji će biti i posljednji ove sezone, a nastavak slijedi u rujnu.



