Član Atletskog kluba Sisak Tom Kotenko je državni prvak u višeboju za limače sa 985 bodova. U nedjelju je dominirao i popravio sve svoje rezultate.
Tom je istrčao 200m za 27.99, bacio vorteks 48.32m i na kraju dana skočio 4.51m što je vrlo impresivno za dječaka koji nema ni 11 godina. Tomu je ovo druga medalja s državnih prvenstava jer je u veljači osvojio brončanu medalju na državnom dvoranskom prvenstvu.
Ujedno je to i 5. medalja iz višeboja za sisački klub. Katjan Lukačević je ranije bio također državni prvak, Paula Kovačević viceprvakinja te Nikol Čačić također viceprvakinja Hrvatske u višeboju.
AK Sisak je i ovaj put imao i druge limače koji su se natjecali.
Filip Jurašinović 21.mjesto
Luka Brezičević 23.mjesto
Toma Ivanušić 24.mjesto
Matija Barbarić 26.mjesto
A i djevojke su nastupile na istom natjecanju i pokazale da imaju dobru sportsku budućnost.
Katja Štrok 20.mjesto
Una Pisarić 22.mjesto
Franka Kramarić 32.mjesto
Marijeta Osmanagić 34.mjesto
Mila Pavlak 37.mjesto.


