- Advertisement -
Prva beba u novoj 2022. godini u sisačkoj Općoj bolnici “Dr. Ivo pedišić” rođena je 1. siječnja u 6 sati. Majka Iva Martinić iz Svinjičkog, rodila je curicu Hanu. Ovom prilikom župan Ivan Celjak je darivao majku i bebu, ali zbog epidemioloških mjera, poklon je uručio ravnatelj bolnice dr. Tomislav Dujmenović.
- Advertisement -


