Naslovnica Sport Rezultati 1. i 2. županijske nogometne lige

Rezultati 1. i 2. županijske nogometne lige

 

1. ŽNL 20/21 2020/2021
 
Kolo: 3
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
Gradski stadion / Novska    Libertas    Radnik   05.09.2020 17:30   5 : 2            
NK Topusko / Topusko    Topusko    Dinamo (O)   06.09.2020 17:30   4 : 2            
NK Vatrogasac / Husain    Vatrogasac    Hajduk   05.09.2020 17:30   1 : 0            
Park Grofova / Topolovac    TŠK-1932    Sloga   05.09.2020 17:30   1 : 1            
Galdovo / Sisak    Frankopan    Metalac   05.09.2020 17:30   3 : 1            
ŠNK MLADOST / Repušnica    Mladost (R)    BSK   06.09.2020 17:30   1 : 5            
Tratinčica / Velika Ludina    Sokol (L)    Slavonac   05.09.2020 17:30   :            
SPORTSKI PARK / Popovača    ŠNK Moslavac    Lekenik   05.09.2020 17:30   0 : 4            
NK DINAMO (O) / Osekovo    Voloder    Pešćenica   06.09.2020 17:30   4 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Libertas     3 3 0 0 18 2 16 9      
2 BSK     3 3 0 0 11 1 10 9      
3 Lekenik     3 3 0 0 10 2 8 9      
4 Voloder     3 3 0 0 11 4 7 9      
5 Topusko     3 3 0 0 8 2 6 9      
6 Metalac     3 1 1 1 9 9 0 4      
7 Sloga     3 1 1 1 5 5 0 4      
8 Radnik     3 1 0 2 6 7 -1 3      
9 Pešćenica     3 1 0 2 5 8 -3 3      
10 Frankopan     2 1 0 1 3 6 -3 3      
11 Vatrogasac     3 1 0 2 7 11 -4 3      
12 ŠNK Moslavac     3 1 0 2 4 10 -6 3      
13 TŠK-1932     3 0 2 1 2 3 -1 2      
14 Slavonac     0 0 0 0 0 0 0 0      
15 Sokol (L)     2 0 0 2 3 5 -2 0      
16 Mladost (R)     2 0 0 2 2 9 -7 0      
17 Hajduk     3 0 0 3 0 7 -7 0      
18 Dinamo (O)     3 0 0 3 2 15 -13 0      

 

2. ŽNL 20/21 2020/2021
 
Kolo: 2
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK PPG / Rujevac    PPG Rujevac    Posavina   05.09.2020 17:30   3 : 7            
NK Sloga / Greda Sunjska    Sunjski    Sloga (H)   06.09.2020 17:30   8 : 2            
ŠRC Josip Brajković / Odra    Dinamo    Petrovec   06.09.2020 17:30   2 : 0            
NK Gvozd / Gvozd    Gvozd    Zeleni Brijeg   06.09.2020 17:30   3 : 1            
ŠRC Miroslav Matleković / Mahovo    Mahovo    AŠK   06.09.2020 17:30   1 : 3            
NK Češko Selo / Petrinja    Češko Selo    Mladost (G)   06.09.2020 17:30   2 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Sunjski     2 2 0 0 13 2 11 6      
2 Gvozd     2 2 0 0 6 1 5 6      
3 Češko Selo     2 2 0 0 5 1 4 6      
4 Posavina     2 1 1 0 7 3 4 4      
5 Dinamo     2 1 1 0 3 1 2 4      
6 Mladost (G)     2 1 0 1 4 4 0 3      
7 AŠK     2 1 0 1 3 4 -1 3      
8 Zeleni Brijeg     2 0 1 1 2 4 -2 1      
9 Sloga (H)     2 0 1 1 2 8 -6 1      
10 Mahovo     2 0 0 2 3 6 -3 0      
11 PPG Rujevac     2 0 0 2 3 10 -7 0      
12 Petrovec     2 0 0 2 0 7 -7 0      
 

 

Komentirajte