Sisak: Krađa mobitela

- Advertisement -

Traga se za počiniteljem koji je u ponedjeljak, 21. listopada, oko 13.30 sati, u Sisku, u Ulici Stjepana i Antuna Radića, u parku, iskoristio nepažnju 38-godišnjakinje i ukrao joj mobitel s klupel. Protiv počinitelja Općinskom državnom odvjetništvu u Sisku bit će podnijeta kaznena prijava.

- Advertisement -

Ne propustite

Vlada produljila mjere pomoći za potresom pogođena područja do kraja 2026. godine

Produžuju se mjere otpisa računa za električnu i toplinsku...

Obilježena 35. obljetnica početka oružanog otpora srpskom agresoru na glinskom području

Svečano je 26. lipnja obilježena 35. obljetnica početka oružanog...

Povezane novosti