U ponedjeljak, 22. lipnja oko 2.15 sati, u Ulici Vilka Panaca u Petrinji, policijski službenici su zaustavili motocikl sisačkih registracija kojim je upravljao 22-godišnjak pod utjecajem droga, što je utvrđeno preliminarnim ispitivanjem na prisutnost droga u organizmu, dok je odbio vađenje krvi i urina.
Kako je postojala opasnost da će nastaviti s činjenjem prekršaja, vozač je smješten u posebnu prostoriju nadležne policijske postaje do prestanka djelovanja opojnog sredstva.
Zbog počinjenog prekršaja protiv njega slijedi optužni prijedlog nadležnom Općinskom sudu.
Izvor: https://sisacko-moslavacka-policija.gov.hr/vijesti-8/upravljao-motociklom-pod-utjecajem-droga/47873


