Novi načelnik Policijske uprave sisačko-moslavačke

- Advertisement -

Novi načelnik Policijske uprave sisačko-moslavačke bit će Luka Pešut koji će na toj poziciji zamijeniti dugogodišnjeg načelnika PU SMŽ Marka Rašića. Rašić pak preuzima najveću i najvažniju Policijsku upravu – Zagrebačku.

Luka Pešut do sada je vodio jednu od dvije Postaje prometne policije u Zagrebu.

- Advertisement -

Ne propustite

Obilježena 35. obljetnica početka oružanog otpora srpskom agresoru na glinskom području

Svečano je 26. lipnja obilježena 35. obljetnica početka oružanog...

Vlada produljila mjere pomoći za potresom pogođena područja do kraja 2026. godine

Produžuju se mjere otpisa računa za električnu i toplinsku...

Povezane novosti