Naslovnica Sport Ostali sportovi JAK osvojio nove medalje

JAK osvojio nove medalje

Novi, vrlo uspješan nastup imali su članovi JAK-a na atletskom mitingu u Slavonskom Brodu.

Na natjecanju, održanom u nedjelju, 29. svibnja, nastupilo je desetak atletičarki i atletičara JAK-a.

U kategoriji mlađih limača Mihael Prelesnik bio je prvi na 100 i 300m, dok jer Ljupka Šepović bila 5. na 300m u istoj dobnoj kategoriji.
Jurica Movrić je kod limača osvojio srebrne medalje, isto na 100 i 300m, a još jednu medalju i to zlatnu osvojila je Ivana Jurić u utrci juniorki na 400m.
I ostali su bili uspješni. Ira Sogonić 5. na 100m kod limačica, Anika Šepović 7. na 300 kod limačica, Nika Barišić i Karla Glavnić bile su 8. i 9. na utrci limačica na 100m, Zrinka Mihaljević i Lucija Vidaković 5. i 6. kod mlađih kadetkinja na 300m.

Kako nam je rekao trener Šepović, vesele novi osobni rekordi i medalje mladih članova JAK-a.

Iduće natjecanje za JAK slijedi ovog vikenda u Čakovcu gdje će se održati prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore i juniorke. Nastupit će Marina Tomić i Josipa Gajdoš, a i na ovom natjecanju očekuje se bar jedna medalja.