Naslovnica Sport Ostali sportovi Siščani i Moslavci trčali po Fokinoj stazi

Siščani i Moslavci trčali po Fokinoj stazi

Članovi AK Moslavina u pokretu nastupili su u Pakracu, gdje je 29.prosinca održana 20. memorijalna utrka “Fokina staza ´91” u spomen na pogibiju zamjenika zapovjednika 76. samostalnog bataljuna Marijana Kuhlavia-Foke i šestorice Bjelovarčana.


Organizator memorijala, kao i svake godine, bio je atletičar Duško Štrbac, HVIDRA Pakrac i grad Pakrac.

– Kao i uvijek do sada organizacija je bila vrhunska, a članovi našeg kluba bili su, kao i uvijek, najbrojniji. Ove godine sudjelovao je i najveći broj sudionika, oko četrdesetak, a staza je bila jako teška, sa puno dugih uzbrdica. – rekao nam je Dubravko Rapić, koji je uz Gabrijlu Jurković, predstavljao sisačku komponentu u atletskom klubu Moslavina u pokretu. Uz njih su na pakračkom memorijalu nastupili i njegovi klupski kolege i kolegice: Dušica Trkulja, Antonio Remić, Igor Vuković, Mirsad Veladžić i Danijel Kepe, kojemu je ovo bio peti istrčani memorijal.

-Vjerujem da će se iduće godine priključiti i ostali naši članovi, te se u 2016. godini vidimo u još većem broju. – zaključuje Rapić.

Komentirajte