Proteklog su vikenda plesači Športskog plesnog kluba Top Step nastupili na natjecanju u športskim standardnim i latinsko-američkim plesovima u Krapini. (6.4.2013.) Krapinu je posjetilo 106 hrvatskih i mađarskih plesnih parova od kojih je 10 parova iz Siska.
Najmalađi Luka Peleš i Lara Uzelac osvojili su dvije zlatne medalje u obje discipline. Luka Tominac i Noa Milkovć okitili su se zlatom u latinsko-američkim plesovima u kategoriji osnovaca. Stariji parovi, u kategoriji mlađe mladeži, Antonio Galonja i Ema Smiljanić osvojili su brončanu medalju plešući latinsko-američke plesove, dok su isti uspjeh u standardnim plesovima ostvarili njihovi klupski kolege Martin Ribarić i Lorena Peleš. U zahtjevnijem B razredu mladeži i starije mladeži na 7. mjesto su se plasirali Ivan Orabović i Iva Hanžeković, dok su Livio Dužić i Olga Brandić osvojili 4. mjesto u standardnim, a 7. u latinsko-američkim plesovima. Na svom drugom turniru, Jurica Jurić i Tea Velić osvojili su dvije zlatne medalje u obje discipline. Srebrnu medalju su oko vrata zaslužili Martin Vujnović i Karla Ribarić u brojnoj konkurenciji straije mladeži C kategorije. U kategoriji odraslih, Dalibor Božić i Anamaria Lisinski osvojili su 6. mjesto u standardnim i srebro u latinsko-američkim plesovima, dok su Hrvoje Marić i Maja Luketić osvojili 4. mjesto u standardnim i zlato u latinsko-američkim plesovima. Sljedeće natjecanje je 20.4. u Banja Luci i 21.4. u Križevcima.



