Parkiranje ispred Velikog kaptola više nije moguće. Brojni prigovori i upozorenja građana zbog nepropisnog parkiranja preko puta Katedrale, urodili su plodom te je Grad Sisak naredio postavljanje fizičke barijere koja automobilima onemogućuje dolazak na površinu koja je proteklih godina praktički postala parkiralište.Riječ je o prostoru koji nikada nije bio predviđen a niti označen kao mjesto za parkiranje, pa je svako zadržavanje automobila na njemu do sada bilo nezakonito. Grad se odlučio za postavljanje stupića i iz smjera Rimske, ali i ioz smjera juga, uz Stari most, kako bi se divljem parkingu napokon stalo na kraj.
Nema više parkiranja kod Velikog Kaptola
- Advertisement -
- Advertisement -
