Naslovnica Sport Ostali sportovi Održan atletski Proljetni kros Grada Siska

Održan atletski Proljetni kros Grada Siska

Tristotinjak osnovnoškolaca i srednjoškolaca iz Siska i bliže okolice sudjelovalo je u Proljetnom atletskom krosu 2010., održanom u četvrtak na sisačkom Gradskom stadionu u organizaciji Športskog atletskog kluba Sisak. Djeca su, ovisno o uzrastu, trčala utrke od 250, 400, 600, 800 i 1000 m.

Podaci organizatora kazuju kako je na natjecanju nastupilo 242 učenika osnovnih škola, a najzastupljenija bila OŠ Viktorovac sa 70 učenika. Inače, pozivu za sudjelovanje odazvalo se devet od dvanaest osnovnih i tri od šest srednjih škola koje su “dale” 39 sudionika.

Rezultati:

Djevojčice, 3. razred (250 m):

  1. Klara Šisko – OŠ Braće Radić
  2. Lara Pavrlišak – OŠ 22. lipanj
  3. Mirna Smolčić – OŠ Galdovo

Dječaci, 3. razred (250 m):

  1. Filip Mihaljević – OŠ 22. lipanj
  2. Antonio Drvodelić – OŠ Braće Bobetko
  3. Antonio Galonja – OŠ Viktorovac

Djevojčice, 4. razred (250 m):

  1. Ivana Cetin – OŠ Viktorovac
  2. Dora Čavrak – OŠ Vikotrovac
  3. Ana Petrović – OŠ Viktorovac

Dječaci, 4. razred (250 m):

  1. Andrija Krković – OŠ Viktorovac
  2. Denis Kekić – OŠ Braće Bobetko
  3. Rok Brlić – OŠ 22. lipnja

Mlade djevojčice, 5. razred (400 m):

  1. Ema Šarar – OŠ Viktorovac
  2. Pamela Bekonjić – OŠ Braće Bobetko
  3. Tena Drinovac – OŠ Viktorovac

Mladi dječaci, 5. razred (400 m):

  1. Matija Prpić – OŠ 22. lipanj
  2. Ivan Čulinović – OŠ Braće Radić
  3. Sandi Bonjeković – OŠ Braće Bobetko

Mlade djevojčice, 6. razred (600 m):

  1. Natalija Ivoš – OŠ Braće Radić
  2. Lucija Pavelin – OŠ Ivana Kukuljevića
  3. Ana Conjar – OŠ Galdovo

Mlade dječaci, 6. razred (600 m):

  1. Dario Dovranić – OŠ Braće Radić
  2. Antonio Jurković – OŠ 22. lipanj
  3. Marko Dragić – OŠ Braće Bobetko

Starije djevojčice, 7. razred (800 m):

  1. Ivana Putirć – OŠ Galdovo
  2. Lana Stojaković – OŠ Braće Bobetko
  3. Lucija Valentić – OŠ Galdovo

Stariji dječaci, 7. razred (800 m):

  1. Borna Mijalović – OŠ Viktorovac
  2. Antonio Meštić – OŠ Sunja
  3. Marko Ciglenečki – OŠ Viktorovac

Starije djevojčice, 8. razred (800 m):

  1. Ivana Svjetličić – OŠ Braća Ribar

Stariji dječaci, 8. razred (800 m):

  1. Alberto Valla – OŠ Braće Ribar
  2. Donatello Valentino Imbrišić – OŠ Braće Bobetko
  3. Luka Šimić – OŠ Viktorovac

Mlade juniorke, 1. i 2. razred (800 m):

  1. Valentina Matić – Gimnazija
  2. Ivana Šisko – SŠ Viktorovac
  3. Ana Malivuk – IOŠ

Mladi juniori, 1. i 2. razred (1000 m):

  1. Siniša Lazić – IOŠ
  2. Vasilj lepkij – IOŠ
  3. Ivan Dolenčić – Gimnazija

Starije juniorke, 3. i 4. razred (800 m):

  1. Tanja Skalja – SŠ Viktorovac
  2. Petra Vuljak – Gimnazija

Stariji juniori, 3. i 4. razred (1000 m):

  1. Toni Celjak – Gimnazija
  2. Dario Vuković – Gimnazija
  3. Boris Pandža – Gimnazija
Komentirajte