Četrdesetak poduzetnika s područja Sisačko-moslavačke županije odazvalo se jučerašnjoj prezentaciji Operativnog plana poticanja malog i srednjeg poduzetništva Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva koju je organizirala Razvojna agencija SI-MO-RA.“Ove godine smo predvidjeli 340 milijuna kuna za razvoj malog gospodarstva u Hrvatskoj s ciljem ravnomjernog razvoja države stoga očekujemo da se na naše natječaje jave i poduzetnici s područja ove županije.” – rekla je u Sisku Ana Vincent Šepić, načelnica Odjela za razvoj poduzetništva u Upravi za malo goospodarstvo pri Ministarstvu.
Poduzetnici mogu aplicirati za sredstva koja mogu koristiti za pojačavanje svoje konkurentnosti, obrazovanje kadrova i razne druge poticaje.
