Naslovnica Sport Ostali sportovi Tradicija Proljetnog krosa u Sisku uspješno je nastavljena

Tradicija Proljetnog krosa u Sisku uspješno je nastavljena

“Proljetni kros Grada Siska 2009.” privukao je više od 250 sudionika, polaznika osnovnih i srednjih škola. Iako su na sudjelovanje bili pozvani svi građani Siska, seniori-rekreativci niti ovog puta nisu se odazvali.

Tradicionalno natjecanje, održano 24. travnja 2009. na obnovljenoj atletskoj stazi Gradskog stadiona Sisak, organizirali su ŠAK Sisak i Zajedica sportskih udruga Grada Siska, uz pokroviteljstvo Grada Siska i gradonačelnika Dinka Pintarića. Otvorenje natjecanja, ispucavanjem prvog starta, te podjelu medalja najboljima obavio je Tomislav Dovranić, pročelnik Odjela društvenih djelatnosti Grada Siska.

Kod osnovnoškolaca najbolje rezultate postizali su polaznici OŠ Braće Ribar Sisak, OŠ Braće Radić Martinska Ves i Ivana Kukuljevića Sisak. Među srednjoškolcima najviše su medalja osvojili učenici Ekonomske škole Sisak.

Pobjednici po kategorijama su:

Djevojčice – 3. razredi osnovnih škola (250 m):
1. Lucija Radić, OŠ Braće Ribar Sisak
2. Klara Šiško, OŠ Braće Radić Martinska Ves
3. Iva Basuga, OŠ Komarevo

Dječaci – 3. razredi osnovnih škola (250 m):
1. Filip Mihaljević, OŠ 22. lipnja Sisak
2. Stjepan Pavičić, OŠ Braće Radić Martinska Ves
3. Rok Brlić, OŠ 22. lipnja Sisak

Djevojčice – 4. razredi osnovnih škola (250 m):
1. Freni Pereković, OŠ Komarevo
2. Petra Benčić, OŠ Komarevo
3. Maja Terzić, OŠ Braće Radić Martinska Ves

Dječaci – 4. razredi osnovnih škola (250 m):
1. Matija Prpić, OŠ 22. lipnja Sisak
2. Borna Augustinčić, OŠ Komarevo
3. Nikola Sever, OŠ Sela

Mlade djevojčice – 5. razredi osnovnih škola (400 m):
1. Matea Mrmić, OŠ Sunja
2. Natalija Ivoš, OŠ Braće Radić Martinska Ves
3. Hana Škornjak, OŠ 22. lipnja Sisak

Mladi dječaci – 5. razredi osnovnih škola (400 m):
1. Jasmin Parapatić, OŠ Ivana Kukuljevića Sisak
2. Dario Dobranić, OŠ Braće Radić Martinska Ves
3. Kristijan Hrnjica, OŠ Sunja

Mlade djevojčice – 6. razredi osnovnih škola (600 m):
1. Marijanka Bašić, OŠ Braće Ribar Sisak
2. Iva Dužić, OŠ Braće Ribar Sisak
3. Nikolina Šeperac, OŠ Galdovo

Mladi dječaci – 6. razredi osnovnih škola (600 m):
1. Filip Skender, OŠ Ivana Kukuljevića Sisak
2. Marin Prole, OŠ Ivana Kukuljevića Sisak
3. Borna Borčilo, OŠ Ivana Kukuljevića Sisak

Starije djevojčice – 7. razredi osnovnih škola (800 m):
1. Ivana Svjetličić, OŠ Braće Ribar Sisak
2. Ivana Jurić, OŠ Ivana Kukuljevića Sisak
3. Melisa Salihi, OŠ Braće Ribar Sisak

Stariji dječaci – 7. razredi osnovnih škola (800 m):
1. Dejan Sredić, OŠ Braće Bobetko Sisak
2. Jasmin Vasiljević, OŠ Braće Bobetko Sisak
3. Donatelo Valentino Imbrišić, OŠ Braće Bobetko Sisak

Starije djevojčice – 8. razredi osnovnih škola (800 m):
1. Valentina Matić, OŠ Braće Ribar Sisak
2. Ana Batinjan, OŠ Braće Ribar Sisak
3. Ivona Šiško, OŠ Braće Radić Martinska Ves

Stariji dječaci – 8. razredi osnovnih škola (800 m):
1. Siniša Lazić, OŠ Sunja
2. Emir Botonjić, OŠ Ivana Kukuljevića Sisak
3. Dino Tormanović, OŠ Braće Ribar Sisak

Mlade juniorke – 1. i 2. razredi srednjih škola (800 m):
1. Magdalena Klindić, Gimnazija Sisak
2. Danijela Šalić, IOŠ Sisak
3. Marija Cvetković, Ekonomska škola Sisak

Mladi juniori – 1. i 2. razredi srednjih škola (1000 m):
1. Antonio Grđan, Viktorovac Sisak
2. Ivan Celjak, Tehnička škola Sisak
3. Zvonimir Ovanin, Ekonomska škola Sisak

Starije juniorke – 3. i 4. razredi srednjih škola (800 m):
1. Anamarija Balen, Ekonomska škola Sisak
2. Antonija Vidak, Ekonomska škola Sisak

Stariji juniori – 3. i 4. razredi srednjih škola (1000 m):
1. Hrvoje Šmit, Ekonomska škola Sisak
2. Neven Kos, Ekonomska škola Sisak
3. Silvio Bečirević, IOŠ Sisak

Komentirajte