Nakon posjeta Župnog mješovitog zbora sv. Matej iz zagrebačkih Dugava sisačkom Mješovitom zboru župe Pohoda Blažene Djevice Marije u prosincu prošle godine, u subotu, 28. ožujka, Siščani su im uzvratili posjet.Suradnja je ostvarena na inicijativu voditelja zborova, Dore Gazibara i Tihomira Prše, kolega i prijatelja sa studija na Institutu za crkvenu glazbu. Prilikom uzvratnog posjeta zborovi su zajedno predvodili pjevanje na svetoj misi i Prvoj Večernjoj pete korizmene nedjelje pjevanoj u cijelosti, što je, nažalost, rijetkost u hrvatskim crkvama. Nakon mise i Večernje zboraši i njihovi voditelji zajedno su s gostima nastavili druženje uz prigodni domijenak.
Prijateljstvo pjevača dvaju zborova stvoreno pri prvom susretu u Sisku sada je produbljeno te se župnici Branko Koretić i Tomislav Subotičanec zajedno s voditeljima zborova nadaju da će susreti i suradnja postati tradicionalni.
