SISAK – Zamjenik župana Ivan Celjak će u srijedu, 6.svibnja 2020.godine s početkom u 11 sati u Domu za starije i nemoćne
Sisak, sudjelovati u pokretanju konferencijskog poziva putem informatičke opreme koju je donirao iz vlastitih sredstava.
Naime, kako korisnici Doma u vrijeme epidemije ne mogu ostvariti kontakte sa svojim najmilijima, Zamjenik župana osmislio je u razgovoru s ravnateljicom kako pomoći. U prodavaonici informatičke opreme u Sisku kupio je sve potrebno za uspostavu video poziva: tablete za korisnike u stacionaru, slušalice s mikrofonom kako bi se osigurala privatnost razgovora, te mobilni internet za tablete i laptop. Oprema trajno ostaje Domu, te će je moći koristiti i nakon povlačenja mjera zabrane posjeta korisnicima.
Najave za srijedu, 6. svibnja
- Advertisement -
- Advertisement -


