Klizalište na otvorenom radit će do 14. siječnja

- Advertisement -

Klizalište na otvorenom koje se nalazi na sisačkom Trgu bana Josipa Jelačića radit će sve do 14. siječnja. Zbog velikog interesa i posjećenosti, Grad Sisak odlučio je produžiti rad klizališta. Tako će klizalište u središtu grada raditi sve dok traju zimski praznici. Oni koji nemaju svoje klizaljke mogu ih iznajmiti. Na raspolaganju je 150 pari klizaljki i pomagala za malu djecu koja još ne znaju klizati.

- Advertisement -

Ne propustite

Vlada produljila mjere pomoći za potresom pogođena područja do kraja 2026. godine

Produžuju se mjere otpisa računa za električnu i toplinsku...

Obilježena 35. obljetnica početka oružanog otpora srpskom agresoru na glinskom području

Svečano je 26. lipnja obilježena 35. obljetnica početka oružanog...

Povezane novosti