Na Kupu Mediterana, održanom prošlog vikenda u Crikvenici u organizaciji europskog udruženja EMTA, sudjelovale su mažoretkinje Plesne udruge Dijamant Sisak.
Ostvarile su zavidne rezultate, i to:
– 1 mjesto: JUNIORI- VELIKA FORMACIJA ŠTAP
– 1. mjesto: JUNIORI- VELIKA FORMACIJA POM-PON
– 2. Mjesto KADETI- VELIKA FORMACIJA ŠTAP
– 2. Mjesto KADETI- DUO POM PON
– 3. Mjesto KADETI- MINI FORMACIJA ŠTAP
– 3. Mjesto KADETI VELIKA FORMACIJA POM- PON
Na natjecanju su sudjelovale mažoretkinje iz Hrvatske, Italije, Slovenije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Češke i Mađarske.
Za sisačku ekipu nastupili su:
Juniorke: Ana Petrović, Dalia Vaško, Thalia Grahovac, Antonija Kraljević, Dorotea Staklenac, Ana Vit, Dorotea Turkalj, Tamara Čorak, Ema Išek i Lara Zevnik
Kadetkinje: Mateja Dobranić, Iva Gajdek, Natalija Posavec, Anja Kugli, Ana Čorak, Lana Bauman, Lorena Šimek, Fiona Perčić, Gabi Kušan, Erna Curić i Katarina Vit.


