U Uni pronađeno tijelo nestalog ribolovca

- Advertisement -

Potraga za nestalim ribolovcem koja se u četvrtak provodila na rijeci Uni između Hrvatske Dubice i Tanca završila je pronalaskom tijela nesretnog muškarca.

Kako su objavili vatrogasci iz DVD-a Hrvatska Dubica u četvrtak u 12:23 sata putem Županijskog centra 112 zaprimljena je dojava o potrebi traganja za nestalom osobom na rijeci Uni, na području između Hrvatske Dubice i Tanca.

“Na intervenciju je izašla posada našeg društva s čamcem i dva vatrogasca. Pretraga je provedena na rijeci Uni i pripadajućem priobalnom području, u suradnji s ostalim nadležnim službama. Intervencija je završila u 15:15 sati.” – objavio je DVD Hrvatska Dubica na svom Facebook profilu.

U potrazi je sudjelovao i HGSS koji je objavio u četvrtak da u potrazi sudjeluju timovi HGSS stanica Novska. Naknadno su objavili i kako je potraga na rijeci Uni završila pronalaskom tijela nestale osobe.

 

 

- Advertisement -

Ne propustite

Folklorni susreti i Smotra šetanih kola u Selima

HKUD "Radost" Sela, uz potporu Grada Siska i Sisačko-moslavačke...

Jazz bend “Black Coffee” u nedjelju na Kulturnom ljetu KKV-a

Black Coffee, jedan od najcjenjenijih hrvatskih jazz sastava i...

Započela edukacija treće generacije programera bespilotnih letjelica u sklopu Drone-IN projekta

U Petrinji je ovog tjednazapočela edukacija treće generacije polaznika...

Najave za četvrtak, 16. srpnja

SISAK - Obilazak radova na zgradi Gradskog muzeja Sisak,...

18 projekata dobilo bespovratne potpore za unaprjeđenje kvalitete turističke ponude

U kući za odmor Panorama u Kutini su svečano...

Povezane novosti