U duhu promicanja ženskog nogometa, ŠNK Frankopan s ponosom organizira
otvoreni trening za djevojčice rođene 2008. godine i mlađe.
Događaj se održava u suradnji s HNK Gorica, a trening će voditi talentirana trenerica Sara Klarić, uz podršku trenera Frankopana Ivana Kolića.
“U ovoj suradnji, težimo osnažiti i potaknuti djevojčice na aktivno sudjelovanje u sportu, pružajući im kvalitetan i inspirativan trening, a istovremeno jačamo veze s lokalnim klubovima i zajednicom.” – napominju u ŠNK Frankopan Sisak.
Detalji događaja:
Datum: SRIJEDA, 9. travnja 2025.
Vrijeme: 20:00 sati
Mjesto: Gradski stadion Sisak
Ovo je, kažu organizatori, idealna prilika za sve djevojčice koje žele iskusiti čari nogometa, bez obzira na prethodno iskustvo. Pozivaju i bivše igračice, ali i one koje su po prvi put spremne zakoračiti na teren.
Treninzi će se održavati svake srijede na umjetnoj travi na Gradskom stadionu Sisak “u ugodnoj atmosferi gdje će sport i zabava biti na prvom mjestu”.
“Kako bismo osigurali pravovremeni početak treninga, molimo sve sudionice da dođu 15 minuta prije zakazanog vremena na glavni ulaz na stadionu u Sisku. Tamo će ih dočekati trener Ivan Kolić i uputiti ih na trening. Zahvaljujemo Gradu Sisku na suradnji koja omogućava korištenje umjetne trave, čime se dodatno potiče razvoj nogometa među djevojčicama.” – poručuju organizatori.
Za više informacija, slobodno se obratite treneru Ivanu Koliću na broj 0917998197.