- Advertisement -
SISAK – Svečanost u povodu otvaranja odgojno-obrazovnog i kulturnog centra u Sisku u Rimskoj ulici 19 bit će održana u nedjelju, 22. rujna s početkom u 17 sati i 30 minuta. Sisačko- moslavačka županija poziva sve građane na program koji će obogatiti koncert grupe „Gelato Sisters“.
Program počinje obilaskom novouređenih i izgrađenih zgrada, a svojim će ga koncertom obogatiti grupa „Gelato Sisters“.
- Advertisement -


