Sa STEMom raSTEMo u OŠ Braća Bobetko

- Advertisement -

STEM projekt Sa STEMom raSTEMo predstavljen je danas učenicima Osnovne škole Braća Bobetko. Riječ je projektu koji popularizira prirodne znanosti te na zanimljiv, dinamičan i moderan način približiti djeci one malo teže predmete poput fizike, kemije i biologije.

Učenici su imali priliku samostalno mikroskopirati te sudjelovati u zanimljivim pokusima, a saznali su i puno toga novoga iz područja informatike i robotike.

Program je verificiralo Ministarstvo znanosti i obrazovanja, provodi ga Društvo naša djeca Jastrebarsko, u partnerstvu s Institutom Ruđer Bošković iz Zagreba i Centrom za kulturu Jastrebarsko, a cijeli projekt ukupne vrijednosti 2,3 milijuna kuna financiran je iz Europskog socijalnog fonda.

(sisak.hr)

 

- Advertisement -

Ne propustite

Povezane novosti