U Sisačko-moslavačkoj županiji na današnji dan, jedna je novooboljela osoba od zarazne bolesti COVID- 19.
Osoba je s područja općine Dvor.
Od 17. lipnja 2020. godine do danas četrdeset i devet pacijenata je oboljelih od ove zarazne bolesti. Pet pacijenata su stanovnici grada Zagreba, četrdeset i tri pacijenta stanovnici Sisačko-moslavačke županije, a jedan pacijent državljanin susjedne BiH s radnom dozvolom i privremenim boravkom na području grada Petrinje.
Ostalo je još šesnaest aktivnih slučajeva ove zarazne bolesti na
području Sisačko-moslavačke županije.


