- Advertisement -
Na današnji dan u Sisačko-moslavačkoj županiji dvije su osobe novooboljele od zarazne bolesti COVID-19, priopćio je županijski Stožer civilne zaštite. Obje osobe su s područja grada Kutine. Poznat je izvor zaraze kod svih osoba te su svi kontakti stavljeni pod zdravstveni nadzor tipa samoizolacije, napominju u Stožeru.
Prema podacima s koronavirus.hr s ova zadnja dva ukupno je u SMŽ aktivno 20 slučajeva. Od toga je gotovo polovica s područja Kutine.
- Advertisement -


