Sisak
Srijeda, 27 listopada, 2021

OK Sisak izborio 1/4 finale Kupa

- Marketing-spot_imgspot_img

Odbojkaši Siska, koji ovaj vikend gostuju u Rijeci, nedavno su zamalo iznenadili aktualnog prvaka Hrvatske. Izgubili su na donaćem parketu od Mladosti Kaštela Ribola s 3:2, a do sigurnih pobjeda stigli u Požegi, u Kupu, te u Varaždinu u prvenstvu.

OK Sisak, muški seniorski sastav, je u trećem kolu Superlige gostovao u Varaždinu kod istoimenog protivnika i pobijedio rezultatom 3:0
No, početak utakmice nije nagovještavao takav konačni rasplet. Sisak je loše otvorio susret, gubio do pred kraj seta i onda preokrenuo rezultat u svoju korist. Drugi set je imao slični scenarij. Početak je bio na strani Varaždinaca da bi onda polovicom seta Siščani pokrenuli vodu na svoj mlin. U trećem setu domaćima nije dopušteno da ugroze stvoreni kapital i do konca utakmice Sisak je uspio održati pobjedu u svojim rukama.

Za OK Sisak nastupili su: Vakufac, Išek, Duraković, Pešut, Jakšić, Tepavac, Alihodžić, Velić, Jurić, Alić, Jakšić, Blažević. Trener: Šarčević.

Ista ekipa Siska, prije gostovanja u Varaždinu, gostovala je u Požegi gdje je izborila plasman u 1/4 finale Odbojkaškog kupa Hrvatske. U osmini finala suparnik im je bio OK Sokol,a Sisak je pobjedio 3:0.
Trener Šarčević utakmicu je započeo sa prvom ekipom, stvorio kapital, pa su kasnije priliku dobili i drugi igrači.