Športski gimnastički klub „Sokol Sisak“ sudjelovao je 5.studenog 2016. na završnici kupa Hrvatske i Prvenstvu Hrvatske u Nedelišću. Na turnirima je nastupilo oko 450 natjecatelja iz cijele zemlje.
U kategoriji mlađih juniora na Prvenstvu Hrvatske, Borna Matić osvojio je 2. mjesto na karikama i preskoku, a na ručama 3.mjesto.
U završnici kupa Hrvatske koji se održao istoga dana, Augustin Plavec je u kategoriji kadeta osvojio 4.mjesto u višeboju. Filip Šupurina je u višeboju seniorske konkurencije osvojio 1.mjesto. Erik Matija Pandurić osvojio je 2.mjesto, a ekipa sisačkih sokolaša popela se na najviše postolje kao ekipni pobjednik natjecanja.
Sisački gimnastičari odlični u Nedelišću
- Advertisement -
- Advertisement -


