SISAK – Konferencija za novinare povodom predstavljanja međureligijskog projekta „Upoznaj, moli, surađuj“ će se održati u ponedjeljak 26. siječnja 2015. godine u 10 sati u sisačkom Velikom Kaptolu. O projektu će govoriti Spomenka Jurić, vlč. Branimir Motočić, o. Veselin Ristić i Alem ef. Crnkić.
SISAK – Konferencija za novinare će se održati u ponedjeljak, 26. siječnja 2015. u Gradskom muzeju Sisak, Ulica kralja Tomislava 10, s početkom u 11,00 sati. Na konferenciji će se predstaviti program sisačkog muzeja u sklopu Noći muzeja 2015, manifestacije kojoj se, pod okriljem Hrvatskog muzejskog društva, svake godine priključuje sve više hrvatskih muzeja, ustanova u kulturi, vlasnika privatnih kolekcija i ljubitelja sakupljanja. Noć muzeja održava se s ciljem popularizacije muzejske djelatnosti i muzeja kao ustanova identiteta i čuvara baštine, a tom prigodom svi sudionici manifestacije otvaraju svoja vrata za posjetitelje od 18 do 1 sat uz besplatan ulaz i prigodan program. Ovogodišnja Noć muzeja održat će se u petak, 30. siječnja 2015.


