U utorak, 21. prosinca, u Velikoj dvorani Pastoralnog centra katedralne župe Uzvišenja Svetog Križa, članovi župnih zajednica i Caritasa katedralne župe organizirali su Božićni ručak za štićenike župnog Caritasa. Tom prigodom podijeljeno je preko 200 porcija gulaša. Mons. Vlado Košić, sisački biskup zajedno s Antunom Senteom, katedralnim župnikom dijelio je obroke siromašnim Siščanima te zajedno s njima blagovao. Nakon zajedničkog božićnog ručka svima je uručen prigodni dar ispunjen prehrambenim namirnicama, koje su za Caritas darovali župljani, Caritas Sisačke biskupije, te Sisačke tvrtke.
Volonteri župnog Caritasa pripremili su pedesetak dječjih darova za svoje najmlađe štićenike razveselivši tako i djecu i njihove roditelje.
Božićni ručak za štićenike Caritasa
- Advertisement -
- Advertisement -


