Petak, 19 travnja, 2024

I bez treninga osvojili medalju i pehar

Datum:

Marketing

Strijelci ŠSK “HVIDR-a SISAK” već sedmu godinu za redom sezonu su počeli na Trofeju grada Vrbovca, održanom u sklopu manifestacije “Kaj su jeli naši stari”. Kao i do sada, sisački natjecatelji nakon ljetne stanke su na turnir, koji je ove godine bio iznenađujuće “popunjen” s puno vrhunskih mladih strijelaca, otišli praktički bez treninga.

-Nastupilo je 13 ekipa te 44 natjecatelja u ženskoj i muškoj kategoriji, a našu ekipu predstavljali su Marina Mačković, Josip Hrgarek i Ivan Žirković, dok je Marko Žugaj nastupio pojedinačno. Ekipa je zauzela 3. mjesto sa 552 pogođena kruga, samo krug manje od drugoplasiranog bjelovarskog “Sokola”. Najuspješnija je bila Marina Mačković. Pogodila je 188 krugova i osvojila drugo mjesto. Zanimljivo je da je prvoplasirana i trećeplasirana natjecateljica također pogodila 188 krugova, te su se razlikovale samo u posljednjim serijama.

Mladi Josip Hrgarek je zauzeo za svakog sportaša nepopularno 4. mjesto sa 184 kruga. Žirkovića je pauza očito najviše pogodila jer je pao više od šest krugova svog prošlosezonskog prosjeka. Pogodio je 180 krugova što mu je bilo dovoljno za 11. mjesto. Marko Žugaj je solidno odradio meč pogodivši 182 kruga, te je zauzeo 7. mjesto. – izvijestio je trener ŠSK “HVIDR-a SISAK” Tihomir Ilijević i zaključio:

-Lijepo je da smo ponovno sezonu počeli osvajanjem pehara i pojedinačnih medalja, jer nam je to odličan poticaj da od 01. rujna, kada počinju službeni treninzi, maksimalnim zalaganjem poboljšamo rezultate iz prošle sezone. Obzirom da će klub biti okrenut uglavnom prema ženskoj ekipi koja će nastupati u 1. “A” ligi, neće to biti lako.

Možda vas zanima...

RUKOMET: Momčad U13 slavila protiv aktualnog prvaka države

Ovog je vikenda, u 4.kolu Lige za prvaka, momčad...

Rezultati 1. i 2. županijske nogometne lige

ŽNL - rezultati 19. kola Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat Status   19 14.04.2024 17:00 Voloder NK Voloder -...