Sisačke mlade košarkašice među najboljima u Hrvatskoj – 7. mjesto na državnoj završnici

- Advertisement -

Mlađe košarkašice Košarkaškog kluba Sisak nastupile su na završnici Prvenstva Hrvatske za djevojčice do 11 godina starosti, koja se od 24. do 26. travnja igrala u Crikvenici i Kraljevici, te ostvarile lijep rezultat – 7. mjesto u državi, zahvaljujući pobjedama protiv Sukošana i Plamen Požege.

Pod vodstvom trenera Romana Kozlovića, sisački sastav je u konkurenciji najboljih momčadi iz cijele Hrvatske, koje su izborile plasman na Završnicu kroz regionalna natjecanja, pokazala borbenost i napredak iz utakmice u utakmicu.

Naslov prvakinja Hrvatske osvojila je ekipa ŽKK Arx Crikvenica, svladavši u finalu zagrebačku Trešnjevku 2009.

Sisačku košarku, Grad Sisak i Sisačko – moslavačku županiju predstavljale su: Leona Ćopić, Bruna Petrović, Iman Zaloker, Julia Nekić, Mila Adamović, Dea Šoštarić, Iva Banović, Ema Đeverlija, Magda Kežman, Nika Filipović, Petra Medur, Una Pećanac, Ana Zrakić i Rita Božić.

- Advertisement -

Ne propustite

Otvorenjem društvenog doma obilježen Svjetski dan Roma u Capraškim Poljanama

Svjetski dan Roma obilježen je danas u Capraškim Poljanama...

Veliko priznanje za Hotel Dvorac Jurjevec

Hotel Dvorac Jurjevec primio je, na Dan Općine Lekenik...

Utjecaj volontiranja treba biti vidljiv, a suradnju s poslovnim sektorom jačati

U Centru znanja i planetariju Munjara u Sisku 28....

U Sisku obilježena 31. obljetnica VRO Bljesak

U organizaciji Grada Siska obilježena je 31. obljetnica Vojno-redarstvene...

Povezane novosti