Automobil naletio na pijanog muškarca koji je posred ceste gurao bicikl

- Advertisement -

U nedjelju, 9. ožujka oko 1.30 sati na sisačkom području između mjesta Topolovac i Prelošćica, dogodila se prometna nesreća s ozlijeđenom osobom.

Do nesreće je došlo kada je 52-godišnjakinja uslijed neprilagođene brzine i stanju kolnika te vidljivosti, automobilom sisačkih registracija naletjela na stražnji dio ručno izrađene prikolice pričvršćene za bicikl kojeg je gurao 54-godišnjak pod utjecajem alkohola od 1,89 promila i koji se nije kretao uz rub kolnika.

U prometnoj nesreći muškarac je lakše ozlijeđen, a liječnička pomoć mu je pružena u sisačkoj Općoj bolnici.

Zbog počinjenih prekršaja protiv vozačice slijedi obavezni prekršajni nalog, a protiv muškarca izvješće o počinjenom prekršaju.

- Advertisement -

Ne propustite

GALERIJA: Učenici SŠ Viktorovac sudjelovali na Erasmus projektu u Milanu

Četrnaest učenika Srednja škola Viktorovac smjera farmaceutski tehničar, iz...

Do 7. lipnja pojačane mjere nadzora prometovanja vozila na dva kotača

​U organizaciji mreže prometnih policija država Europe - ROADPOL,...

Neno Belan, Adi Šoše i Dalmatino uz Dan grada Siska

U sklopu proslave Dana grada Siska pripremljen je i...

Obilježena Trojačka nedjelja u Lekeniku

U sklopu manifestacije Dani bana Josipa Jelačića i poštara...

Poziv građanima: Predložite lokacije na kojima će se provoditi alkotestiranje i testiranje na droge sudionika u prometu

Policijska uprava sisačko-moslavačka, zajedno s ostalim policijskim upravama u...

Povezane novosti