“Neretvansko zlato” iz Komina i ovaj vikend stiže u Sisak, na gradsku tržnicu Kontroba. Od ovog vikenda proizvođači mandarina iz Komina korigirali su svoje cijene pa su tako sve mandarine po 4 kune za kilogram. Svježe i ukusne mandarine prodaju se po cijeni 10 kilograma za 40 kuna, 5 kilograma za 20 kuna te 22 kilograma za 80 kuna, a u ponudi su još limun i nar. Limun je također pojeftinio te je sada 15 kuna po kilogramu.
Građani Siska mandarine mogu kupiti u subotu 5. studenog od 08:00 do 12:00 sati na gradskoj tržnici Kontroba na dijelu gdje se prodaje s kamiona, gdje se prodaju krumpir i zelje. Riječ je o proizvođačima iz neretvanskog Komina koji su udruženi u projekt “Neretvansko zlato”. Sve informacije o udruženju tri OPG-a u projekt “Neretvansko zlato” možete naći na facebook stranici Neretvansko zlato.
Proizvođači garantiraju za kvalitetu i kako kažu, cijene su pristupačne, a kvaliteta je zajamčena. Vidimo se u subotu na tržnici Kontroba!
(promidžbeni tekst)


