Naučite tajne dobre brend strategije

- Advertisement -

Poduzetnici, obrtnici i svi zainteresirani koji žele dodatno stručno znanje kojim će dodatno pospješiti svoje poslovanje prijavite se na besplatne edukacije u Sisku 27. ožujka 2015. (PISAK – Poduzetnički inkubator Sisak, Capraška ulica 12), u sklopu projekta Poslovni uzlet koji se uspješno nastavlja i u 2015. godini.

Ukupno će biti organizirano 9 edukacija na razne teme- od financija, marketinga, Google i Facebook oglašavanja pa do financiranja projekata s područja ruralnog razvoja EU sredstvima. Program svih edukacija možete vidjeti ovdje.
Jednu od edukacija održat će i Karlo Stojčević,  direktor i član uprave transmedijske kreativne agencije RedPoint. Svoju profesionalnu karijeru započeo je u San Franciscu u SAD-u gdje je radio kao broker, a kasnije u prodaji i marketingu iste tvrtke. Kako kaže, tada je shvatio da ga marketing doista zanima i od brokera je došao do pozicije člana uprave i marketinškog direktora tvrtke. Nakon stjecanja prvog marketinškog iskustva, vratio se u Hrvatsku 2005. godine i počeo raditi u internacionalnim oglašavačkim agencijama gdje je prošao put od account menadžera do direktora strateškog planiranja te Business Leadera. Kako kaže Stojčević, dok je vodio internacionalne brendove i velike klijente  skupljao je stručna znanja, vještine i razumijevanje koje je u današnje vrijeme jako bitno za klijente i razvoj brendova.

Na Poslovnom uzletu grada Siska 27.ožujka održat će edukaciju na temu Moja brend strategija – kako postaviti, planirati i realizirati strategiju robne marke u Hrvatskoj.

Što će konkretno poduzetnici dobiti dolaskom na vašu edukaciju? Koja konkretna znanja i informacije ćete im ponuditi?

Edukacija je iznimno praktičnog karaktera. Poduzetnici će naučiti koristiti jednostavan alat uz pomoć kojeg će biti u stanju efikasno planirati investicije u oglašavanje bez obzira na budžet kojim raspolažu.

Koja je posebnost vašeg predavanja?

Kao i u većini poslovnih situacija, bitno je razlikovati strategiju od taktika. Edukacija koju ću održati dati će odgovor na pitanje kako premostiti bezdan između dugoročnih i kratkoročnih ciljeva brenda.

Koje prednosti će imati poduzetnici koji ga dođu slušati u odnosu na ostale? Kako će im to pomoći u poslovanju?

Oglašavanje je poduzetnicima često predstavljano kao apstrakcija, no kao i u ostalim djelatnostima, i u oglašavanju postoji “tablica množenja” koju vrijedi zapamtiti i primjenjivati svakodnevno.

S kojim poteškoćama se poduzetnici najčešće susreću u brendiranju proizvoda? Što treba izbjegavati u razvoju određenog brenda?

U većini situacija je to nemogućnost artikuliranja dodane vrijednosti nekog proizvoda ili usluge u odnosu na kupca i konkurenciju. To je srž većine izazova s kojima se poduzetnici susreću.Ako je ikako moguće treba izbjegavati loše i nerazrađene strategije. Prije svega treba strateški pristupiti razvoju ideje i brenda, znati koja je svrha brenda za ciljanu skupinu te kakvi su zakoni tržišta u datoj kategoriji proizvoda ili usluge.
Program ostalih edukacija potražite ovdje, a prijaviti se možete na sljedećem linku.

- Advertisement -

Ne propustite

U Kutini otvoren novoizgrađeni Područni objekt „Ivančica“

U Kutinskoj Slatini svečano je otvoren novoizgrađeni Područni objekt...

PK Elina u BiH osvojio 4 zlata i 2 srebra

Plesači i sportaši Plesnog kluba Elina ovog vikenda briljirali...

Koncert dviju glazbenih škola “Blagoja Berse” i “Frana Lhotke” u Kazalištu 21

Zajedničkim glazbenim projektom koji spaja izvrsnost i mladost učenika...

PEVEX Sisak slavi rođendan i časti kupce s 20% popusta

Prodajni centar PEVEX Sisak slavi rođendan povodom kojeg časti...

Osnovan Tenis klub Silax Sisak

Tenis se ponovno vratio u Sisak. Nakon dugih 15...

Povezane novosti