Na ekipnom prvenstvu RH za kuglačice do 23 godine, članice sisačke KK Ine, Kristina Lončarević, Ivona Crneković, Renata Crnogorac, Valerija Smuđ i pričuva Maja Stojanović, osvojile su 2. mjesto.
Na prvenstvu, održanom u Bjelovaru 5. i 6. prosinca, nastupalo je 11 ekipa iz cijele Hrvatske. Za plasman su se borile ekipe iz Ogulina, Rijeke, Zagreba, Osijeka, Poreča, Varaždina, Koprivnice, Splita i Siska. 
Na fotografiji: trener Dragan Glajh, Kristina Lončarević, Ivona Crnekovič, Maja Stojanović, Renata Crnogorac, Valerija Smuđ i trenerica Dražena Smuđ
U konačnom poretku prva je ekipa Rijeke KVIG, druga KK Ina Sisak, treća KK Mlaka iz Rijeke.
-Ovim uspjehom na najbolji je način dokazan kvalitetan rad s mladima, a na njima počiva budućnost ovog kluba. – istaknuli su iz KK Ine.
Konačni plasman Ekipnog prvenstva RH u kuglanju za juniorke (U23):
1. KK RIJEKA-KVIG (Rijeka)
Tatjana OŠTRINA (540), Morena RENDULIĆ (525), Ivana PAVIĆ (558), Snježana KRAMAR (599) UKUPNO 2222
2. KK INA (Sisak)
Valerija SMUĐ (515), Renata CRNOGORAC (558), Kristina LONČAREVIĆ (577), Ivona CRNEKOVIĆ (544) UKUPNO 2194
3. KK MLAKA (Rijeka)
Nika CVITKOVIĆ (555), Nikolina PAVLAKOVIĆ (562), Maja NANIĆ (562), Marina PRIMORAC (448), Marina BAŠIĆ-PALKOVIĆ (52) UKUPNO 2179
