SISAK – Potpisivanje Sporazuma o sufinanciranju rada doktora medicine specijalista pedijatrije će se održati u utorak, 20. siječnja 2026. godine u 10 sati u Gradskoj vijećnici Grada Siska. Sporazum će potpisati gradonačelnik Grada Siska Domagoj Orlić i v.d.ravnateljica Doma zdravlja Sisačko-moslavačke županije, a njegov je cilj privući nove pedijatre za rad u Sisku te dodatno motivirati one koji već rade na području grada.
Sporazumom je predviđeno sufinanciranje plaće pedijatara u iznosu od 1.000,00 eura neto mjesečno, čime Grad Sisak aktivno doprinosi jačanju primarne zdravstvene zaštite i poboljšanju zdravstvene skrbi za djecu.


