PETRINJA – U nedjelju, 2. studenoga 2025. godine s početkom u 10:00 sati na grobištu iznad Nove bolnice u Petrinji (Žicina šuma), u organizaciji udruge Hrvatski domobran Petrinja, održat će se posveta grobišta i molitva za pripadnike Hrvatske domovinske vojske te civilnih žrtava s područja Petrinje i okolice, ubijenih od strane partizansko – komunističkih zločinaca, u poraću, 1945. godine.
Obilježavanju će nazočiti gradonačelnica Grada Petrinje i zastupnica u Hrvatskom saboru Magdalena Komes.


