6.8 C
Sisak
Petak, 24 siječnja, 2025

Donatorski plesni bal u Petrinji

Datum:

U subotu, 11. siječnja 2025., u Sportskoj dvorani Osnovne škole Mate Lovraka u Petrinji, s početkom u 20 sati, održat će se Donatorski bal pod nazivom “Zlatni plesači za Zlatnu Dob”, kojeg organizira Plesni klub Petrinia u suradnji s Gradom Petrinja. Cilj ovog svečanog događaja je prikupljanje financijskih sredstava za pokretanje i opremanje Kluba umirovljenika, mjesta koje će postati središte druženja, aktivnosti i podrške za naše sugrađane starije životne dobi.

U sklopu ovog projekta sudjeluje šest lokalnih udruga koje skrbe o starijim osobama. Zajedničkim naporima nastojat će osigurati sredstva za stvaranje prostora gdje će umirovljenici Petrinje moći provoditi kvalitetno i ispunjeno vrijeme.
 
Bal uključuje nastupe nekih od najboljih plesača Hrvatske, a kao gosti nastupaju osmogodišnji glazbeni talent Bartol Radoš te glazbena diva Iva Šimić.
 
 
- Marketing -

Možda vas zanima...

Šesti Global Game Jam u Novskoj: Bogate nagrade i prilike za karijeru u gamingu

Od 24. do 26. siječnja, Novska postaje domaćin još...

Prva obljetnica Doma za starije u Kutini

Projekt na koji se u Moslavini čekalo nekoliko desetljeća,...

Pet priznanja stiže u SMŽ sa svečanosti Suncokret ruralnog turizma

U Sisačko-moslavačku županiju stiglo je pet priznanja s godišnje...

Održan Dan bez ruksaka u OŠ Mate Lovraka Petrinja i PŠ Češko selo

Osnovna škola Mate Lovraka Petrinja i Područna škola Češko...