Hokejaši Siska u AHL-u svladali 17-erostrukog prvaka Italije

- Advertisement -

Hokejaši Siska ostvarili su još jednu pobjedu u Alpskoj ligi. Ovaj put su na gostovanju svladali Cortinu sa 8:4. 

KHL Sisak tako je u svom četvrtom nastupu u AHL-u ostvario treću uzastopnu pobjedu svladavši 17-erostrukog prvaka Italije i prošlogodišnjeg finalista AHL-a sa 8:4 (4:0, 2:3, 2:1). 

Sportnet piše kako je utakmica bila napetija nego to rezultat govori jer je Cortina dominirala uputivši čak 38 udaraca na gol Vilima Rosandića koji je imao 34 obrane.

No, Siščani su bili puno efikasniji pogodivši osam puta mrežu iz 19 udaraca.

Od tih osam šest su zabila sva četiri strana pojačanja sisačkog kluba, dok je strijelac preostala dva bio 18-godišnji hrvatski reprezentativac Bruno Idžan koji nastavlja s izvrsnim igrama.

Tri gola zabio je i Čeh Vlastimil Dostalek, a po jedan Finac Niko Pekka Mikkola, Kanađanin Carson Briere te Australac Tyrone Bronte.

Ovom pobjedom Sisak se s deset bodova iz četiri utakmice popeo na četvrto mjesto tablice.

Iduću utakmicu “Vitezovi” igraju već u subotu u Bolzanu protiv Hockey Unterland Cavaliersa iz  Auera.

- Advertisement -

Ne propustite

Ribarska večer i rođendan udruge Zibel

Ribarska večer i rođendan Udruge Zibel bit će održani...

Od 18. do 20. srpnja obilježava se Dan Općine Donji Kukuruzari

Od 18. do 20. srpnja traje program obilježavanja Dana...

Vjenčani 3. – 11. srpnja

Prema podacima Matičnog ureda Sisak sklopili su brak i...

Ljetni program za djecu i mlade u Sisku

Ove subote sisačka djeca i njihove obitelji uživali su...

Direkt u glavu – duhovita crna komedija u petak na Kulturnom ljetu KKV-a

Kulturno ljeto KKV nastavlja se s predstavom “DIREKT U...

Povezane novosti