SISAK- Sisačko-moslavački župan Ivan Celjak, mag.iur., će sa suradnicima u srijedu, 14. kolovoza 2024. godine s početkom u 9 sati obići radove obnove objekata u sklopu Opće bolnice „Dr. Ivo Pedišić“ Sisak, J. J. Strossmayera 59 (početna lokacija obilaska na novom parkiralištu iza zgrade nove interne).
Opća bolnica “Dr. Ivo Pedišić” Sisak najveće je gradilište u područja zdravstva. Sisačko-moslavačka županija dosad je završila obnovu zgrade nove interne, a u tijeku su radovi obnove na zgradama stare interne, Odjela za patologiju i citologiju te Jodnog lječilišta. Zgrade pedijatrije i bolničke kuhinje izgrađene su nove.


