35 C
Sisak
Petak, 12 srpnja, 2024

Odlični rezultati sisačkih atletičarki i atletičara na Međunarodnom mitingu na Mladosti

Datum:

Marketing

Odlični rezultati za Atletski klub Sisak ostvareni su na Međunarodnom atletskom mitingu koji je održan na stadionu Mladosti u Zagrebu. U Sisak su se vratili s četiri medalje.

Svakako je najvrjedniji rezultat ostvarila sjajna Marta Rožanković, viceprvakinja Hrvatske koja je pobjedila u kadetskoj utrci na 600 m sa odličnim rezultatom 1:38:87 i dokazala da je u odličnoj formi bez obzira na dugu sezonu.

U istoj utrci odlična Ela Mesić osvaja 5.mjesto.

Još jedna državna viceprvakinja u višeboju, Nikol Čačić je uvjerljivo pobijedila u trci limačica na 60 m.

Tom Kotenko je osvojio sjajno 2.mjesto, a Muzer Oun također odlično 3.mjesto u svojoj kategoriji.

U trci mlađih kadetkinja na 400 m cimerice Gabi Klasnić i Lucija Milaković su se hrabro borile te su osvojile 6. mjesto Gabi, a Lucija 7. mjesto.

U utrci seniorki na 100 m sudjelovale su dvije sestre Kuryk.

Franka je izgubila finale za 6 stotinki te sa vremenom 12:98 osvojila odlično 9. mjesto, a Gabi je popravila svoj osobni rekord te sa vremenom 13:66 osvojila 14. mjesto.

Već u srijedu Marta i Ela nastupaju na Međunarodnom atletskom mitingu u Čakovcu.