SISAK – Konferencija za medije povodom najave Sajma robotike i automatizacije, u organizaciji Regionalnog centra kompetentnosti – Tehničke škole Sisak i Sisačko-moslavačke županije. Konferencija će se održati u četvrtak 19. listopada s početkom u 9 sati, na lokaciji Privremenog prostora Tehničke škole Sisak – bivša hala „Uradi sam“.
Konferenciji će prisustvovati ravnatelj Tehničke škole Sisak, Davor Malović, prof. Dario Vuić te predstavnik Sisačko-moslavačke županije, koji će zajedno predstaviti program Sajma robotike i automatizacije te ujedno podsjetiti na dosadašnje, ali i buduće aktivnosti u sklopu projekta uspostave Regionalnog centra kompetentnosti. Sajam robotike i automatizacije održat će se 25. listopada 2023. na lokaciji Privremenog prostora Tehničke škole Sisak – bivša hala „Uradi sam“, kao još jedna u nizu aktivnosti Tehničke škole Sisak. Ugostit će i lokalne i regionalne tvrtke, a njih ukupno 19 predstavit će se zainteresiranim posjetiteljima.
SISAK – Promocija monografije “Kako nas ribe vide” Miroslava Arbutine – Arbe održat će se u Državnom arhivu u Sisku u četvrtak, 19. listopada, u 19 sati.
SISAK – Predavanje „Konstrukcijska obnova crkvi Sisačke biskupije nakon potresa”“ održat će u četvrtak 19. listopada u 19.30 sati u Dvorani Sv. Ivana Pavla II. u sisačkom Velikom Kaptolu dipl. inženjer građevine Juraj Pojatina.


