Četvrtak, 2 svibnja, 2024

Kondura prva u poretku klubova kate

Datum:

Marketing

Dana 14.05.2022. godine, karatisti Kondure nastupili su na turniru „29. Rijeka kup“, u Rijeci, na kojem je nastupilo 441 natjecatelj, iz 42 kluba i 5 država. Za Konduru su nastupili Marcela Valentić, Mia Malović, Dea Berek, Tia Beriša, Klara Balog, Marino Krznarić, Franko Vujanić Balog, Katja Cink te Igor, Viktor i Boris Anušić. I ovaj put su karatisti ostvarili fenomenalan uspjeh pa su tako osvojili 18 medalja, šest zlatnih, šest srebrnih i šest brončanih.

Krećemo od najmlađih: Igor Anušić je u svojoj dobnoj kategoriji kate 6 godina, osvojio zlatnu medalju, dok je u starijoj kategoriji kate 7 godina osvojio srebrnu medalju.

Tia Beriša je u svojoj kategoriji kate 6 godina osvojila zlatnu medalju, dok je u starijoj kategoriji 7 godina osvojila brončanu medalju.

Viktor Anušić je u kategoriji 8 godina osvojio srebrnu medalju.

Boris Anušić je u kategoriji 9 godina osvojio srebrnu medalju.

Igor, Viktor i Boris su kao ekipa osvojili zlatnu medalju.

Franko Vujanić Balog je u svojoj kategoriji 9 godina osvojio zlatnu medalju, dok je u starijoj kategoriji osvojio brončanu medalju. Franko je nastupio i u borbama 20013/20012.g, – 39, te je osvojio brončanu medalju.

Marcela i Mia su u kategoriji 10 godina osvojile brončane medalje.

Katja Cink je u starijoj kategoriji 11 godina osvojila brončanu medalju.

Marcela, Mia, Dea i Katja su kao ekipa osvojile dvije srebrne medalje.

Klara Balog je ovaj put zaista bila odlična te je u svojoj kategoriji kadetkinje, kao i u starijoj kategoriji juniorke osvojila zlatne medalje.

Marino Krznarić je nastupio u borbama juniori -55 te je osvojio srebrnu medalju.

Kondura je ostvarenim rezultatima karatista u poretku klubova kate zauzeo prvo mjesto, dok je u ukupnom poretku zauzeo treće mjesto.

- Marketing -

Možda vas zanima...

Pronađeno tijelo nepoznatog muškarca

Jučer, 23. travnja, oko 15.30 sati, u mjestu Mlaka...

Srebro i dvije bronce za kickboxere sisačke Croatie

U Osijeku je 20.travnja 2024.  održano kickboxing Prvenstvo Hrvatske...

HGK – ŽK Sisak organizira radionicu Vaučeri za obrazovanje

HGK – ŽK Sisak organizira radionicu Vaučeri za obrazovanje,...

Uspješan nastup Karate kluba Croatia na Prvenstvu Hrvatske u Varaždinskim Toplicama

U organizaciji Hrvatskog karate saveza- Odbora za Kyokushin karate...