Vraća se manifestacija U srcu grada koja nam svake subote u mjesecu travnju donosi niz zanimljivih događanja koji će se odvijati u samom središtu grada. Najveći dio programa odnosi se na naše najmlađe sugrađane koji će moći uživati u predstavama, kreativnim radionicama i animiranim filmovima. Bit će organizirana i velika proljetna utrka puževa, a svake subote od 9. travnja građani će moći kupovati na buvljaku koji će biti smješten na korzu.
Uoči Uskrsa će se održati Uskrsni sajam i uskrsne igre za djecu, a na korzu će biti izložene pisanice koje tradicionalno uoči blagdana Uskrsa ukrašavaju vrtićanci i učenici osnovnih škola. Ovih dana obišli smo neke od sisačkih škola u kojima su učenici završavali ukrašavanje pisanica.
U subotu, 2. travnja 2022. započinje gradska manifestacija “U srcu grada”. Tog dana sisački mališani imati će prilike pogledati animirani film “Mali princ” u Holandskoj kući. Film je sinkroniziran i počinje u 10 sati. Ulaz je slobodan.
Od 11 sati je likovna radionica u dječjoj knjižnici.
FOTO: sisak.hr



