Poraz rukometaša Siska

Datum:

Marketing

Rukometaši Siska doživjeli su neočekivani poraz od gostiju iz Đakova.

Početak utakmice malo nervozniji što gosti koriste i vode 0:2, ali sisačka momčad je brzo anulirala zaostatak i okrenula na 7:3. Do poluvremena Sisčani održavaju prednost i na kraju prvog dijela rezultat je 14:12.

U drugi dio momčad trenera Orlića ulazi uspavano i bezidejno u napadu i gosti sustižu rezultatski minus i u 55. minuti je rezultat neriješen.

Uz obranjena dva sedmerca na neriješenom rezultatu u zadnjih 7 minuta vratara Novinca i par teških šuteva, nije ipak bilo dovoljno za osvojiti barem bod, a gosti zabijaju odlučujući sedmerac i odnose pobjedu i dva boda iz Siska.

U momčadi Siska najviše su se istaknuli novopridošli Mario Zakić sa 6 pogodaka, a pratio ga je Ražić sa 6, odnosno Družinec s 5 pogodaka.

Na golu vrlo dobar Novinc s 12 obrana uz obranjena dva sedmerca i Fritz – Sabljak s 1 obranom.

U slijedećem RK Sisak gostuje u Ivaniću u zadnjem ovogodišnjem susretu.

Možda vas zanima...

Pretkadetkinje Košarkaškog kluba Sisak pete u Hrvatskoj

Pretkadetkinje Košarkaškog kluba Sisak s omjerom pobjeda i poraza...

KUGLANJE: Pobjeda za kraj i 3. mjesto ŠKK Jedinstva u 2. Hrvatskoj kuglačkoj ligi

U 22., posljednjem, kolu ligaškog natjecanja u 2. Hrvatskoj...

Počela škola stolnog tenisa za učenike – pridružite im se!