SISAK – U povodu obilježavanja blagdana Svih svetih i Dušnog dana, izaslanstvo Grada Siska pridružit će se ostalim izaslanstvima na polaganju vijenaca i paljenju svijeća u nedjelju, 31. listopada 2021. godine s početkom u 10 sati kod središnjeg križa na Gradskom groblju Viktorovac.
SISAK – U nedjelju, 31. listopada 2021. godine, s početkom u 10 sati kod središnjeg križa na Gradskom groblju Viktorovac u Sisku će biti održano polaganje vijenaca i zajednička molitva u povodu blagdana Svih svetih i Dušnog dana.
U spomen svim hrvatskim braniteljima i civilnim žrtvama iz Domovinskog rata ovo
obilježavanje tradicionalno zajedno organiziraju Ministarstvo hrvatskih branitelja,
Ministarstvo obrane i Ministarstvo unutarnjih poslova.
SISAK – Molitveno bdijenje mladih, uoči blagdana Svih svetih “Holywin – Noć svetaca” održat će se u nedjelju, 31. listopada u bazilici sv. Kvirina u Sisku s početkom u 18 sati.
SISAK – U nastavku 14. Festivala regionalnih kazališta Prolog pogledajte predstavu Kazališta Virovitica „Alabama“ koja će biti izvedena u nedjelju, 31.listopada 2021. godine u Domu INA Rafinerije Sisak. Predstava počinje u 20 sati. Režiju potpisuje Dario Harjaček a glume Blanka Bart, Goran Koši, Snježana Lančić, Monika Lanšćak, Mijo Pavelko, Goran Vučko, Draško Zidar.


