Sisak
Srijeda, 27 listopada, 2021

Nova pobjeda rukometaša Siska

- Marketing-spot_imgspot_img

Sisački rukometaši ostvarili su i treću pbojedu u dosadašnjem prvenstvu 1. HRL Sjever.

RK Sisak vs. RK Prelog | 33:27 ( 16:12 )

“Pobjeda teža od očekivanog. Kako smo i najavili pred utakmicu da je momčad Preloga posebno motivirana nakon dva poraza u prva dva kola tako je i bilo.

U prvom poluvremenu smo održavali našu prednost i vodili na poluvremenu s 4 gola prednosti da bi u 41. minuti susreta Prelog imao 19:21, ali naša ekipa je stigla zaostatak i u 44. minuti imali 23:21 i do kraja održavali prednost. Na kraju susreta semafor je svijetlio 33:27 u našu korist.

Nije to bila najbolja utakmica naših dečki, ali treba ispraviti greške i odigrati na visokom nivou slijedeću utakmicu. Bitna je pobjeda, sve drugo se može rješiti! Bravo dečki!
Ponovno ide zahvala našoj publici koja nas je povukla kada je trebalo. Takva podrška nam treba na svakoj utakmici u našoj dvorani, a danas je to bilo vrhunski.” – poručuju iz kluba.

U sljedećem 4. kolu u SD Brezovica stiže momčad RK Novi Zagreb. Datum i vrijeme odigravanja obavijestit će na vrijeme.