20 C
Sisak
Ponedjeljak, 24 lipnja, 2024

Pogledajte tko je sve ušao u Gradsko vijeće i Županijsku skupštinu

Datum:

Marketing

Na osnovi članaka 84. i 85. Zakona, utvrđuje se da su pojedine kandidacijske liste dobile sljedeći broj mjesta u Gradskom vijeću Grada Siska:

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
HRVATSKA SOCIJALNO – LIBERALNA STRANKA – HSLS
HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA – HKS
HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP
STRANKA DEMOKRATSKE AKCIJE HRVATSKE – SDA HRVATSKE
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
Nositeljica kandidacijske liste: ŽELJKA JOSIĆ
dobila je 8 mjesta te su s ove kandidacijske liste izabrani:

1. ŽELJKA JOSIĆ
2. IVICA ŠIPUŠ
3. TOMISLAV KRALJ
4. SANJA MIOKOVIĆ
5. VESNA ŠTENGL
6. DARJAN VLAHOV
7. TIHOMIR POSAVEC
8. LJILJANA SLUNJSKI

2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
CENTAR
HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA – LABURISTI
ZELENA ALTERNATIVA – ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE – Zelena alternativa – ORaH
Nositeljica kandidacijske liste: KRISTINA IKIĆ BANIČEK
dobila je 8 mjesta te su s ove kandidacijske liste izabrani:

1. KRISTINA IKIĆ BANIČEK
2. MARKO KRIČKA
3. ŽELJKO ĐERMANOVIĆ
4. MIŠA MAJKIĆ VUKČEVIĆ
5. IVICA RENDULIĆ
6. FILIP PJEROBON
7. SAŠKA VUKOVIĆ
8. ROBERT GRUBEC

3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj kandidacijske liste: BOJAN DADASOVIĆ
dobila je 3 mjesta te su s ove kandidacijske liste izabrani:

1. BOJAN DADASOVIĆ
2. IVA ŠEGOVIĆ
3. SONJA BORIĆ

4. DOMOVINSKI POKRET – DP
Nositelj kandidacijske liste: SREĆKO TELAR
dobila je 1 mjesto te je s ove kandidacijske liste izabran:

1. SREĆKO TELAR

5. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj kandidacijske liste: ZORAN SERTIĆ
dobila je 1 mjesto te je s ove kandidacijske liste izabran:

1. ZORAN SERTIĆ


Na osnovi članaka 84. i 85. Zakona, utvrđuje se da su pojedine kandidacijske liste dobile sljedeći broj mjesta u Županijskoj skupštini Sisačko-moslavačke županije:

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
HRVATSKA SOCIJALNO – LIBERALNA STRANKA – HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP
HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA – HKS
HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
Nositelj kandidacijske liste: IVAN CELJAK
dobila je 21 mjesto te su s ove kandidacijske liste izabrani:

1. IVAN CELJAK
2. MIHAEL JURIĆ
3. MIJO ŠEPAK
4. SLAVKO TEPAVAC
5. MATO FOFIĆ
6. SANJA ŠTINGL-VLAŠIĆ
7. DALIBOR BIŠĆAN
8. DAVOR KLJAKIĆ
9. MIJO LATIN
10. ANTO ŽILIĆ
11. MARIO MARKIĆ
12. IVAN NEKVAPIL
13. EMIL FRANJEVIĆ
14. SANJA KOZARIĆ
15. ANITA SINJERI-IBRIŠEVIĆ
16. MARIN ČAČIĆ
17. IVAN BRLEČIĆ
18. TOMISLAV KRALJ
19. NIKOLA ABRAMOVIĆ
20. ĐURĐICA JURIĆ
21. MARTINA BOČKOR

2. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
CENTAR
HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA – LABURISTI
HRVATSKA DEMOKRATSKA REGIONALNA STRANKA – HDRS
ZELENA ALTERNATIVA – ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE – Zelena alternativa – ORaH
Nositelj kandidacijske liste: DANIEL BERDAIS
dobila je 9 mjesta te su s ove kandidacijske liste izabrani:

1. DANIEL BERDAIS
2. BRANKA BAKŠIĆ
3. VLADO LENDVAJ
4. IGOR ŠKOLNEKOVIĆ
5. DANIJEL KLJAIĆ
6. SRĐAN MARIĆ
7. OLIVER ŽEGARAC
8. DARA BURSIK
9. DUBRAVKA ŠURLAN

3. DOMOVINSKI POKRET – DP
Nositelj kandidacijske liste: DAMIR MARKUŠ
dobila je 5 mjesta te su s ove kandidacijske liste izabrani:

1. DAMIR MARKUŠ
2. INES SIMIĆ
3. SREĆKO TELAR
4. VESNA BREBRIĆ
5. ANDREJA ČUTURIĆ

4. MOST
Nositeljica kandidacijske liste: LUCA GAŠPAR ŠAKO
dobila je 2 mjesta te su s ove kandidacijske liste izabrani:

1. LUCA GAŠPAR ŠAKO
2. LJILJANA LAMPERT

 

- Marketing -

Možda vas zanima...

U nedjelju se ponavljaju izbori na jednom biračkom mjestu u Petrinji

Gradsko izborno povjerenstvo Grada Petrinje objavilo je Odluku o...

Prve izjave gradonačelnice Siska i župana nakon proglašenja rezultata izbora

„Imamo najbolje ljude na svijetu i stanovnici su izabrali...

Ivan Celjak je novi župan!

Ivan Celjak je novi župan Sisačko-moslavačke županije. Celjak je...