Naslovnica Sport Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

 

1. ŽNL 20/21 2020/2021
 
Kolo: 23
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Lekenik / Lekenik    NK Lekenik    NK Radnik (M)   01.05.2021 17:00   1 : 2            
NK Pešćenica / Pešćenica    NK Pešćenica    NK Slavonac   02.05.2021 17:00   :            
NK DINAMO (O) / Osekovo    NK Voloder    NK BSK Budaševo   02.05.2021 17:00   2 : 0            
SPORTSKI PARK / Popovača    ŠNK Moslavac    NK Metalac (S)   01.05.2021 17:00   1 : 1            
Tratinčica / Velika Ludina    NK Sokol (L)    NK Sloga (J)   01.05.2021 17:00   4 : 2            
ŠNK MLADOST / Repušnica    NK Mladost Repušnica    NK Hajduk Sela   01.05.2021 17:00   :            
Galdovo / Sisak    ŠNK Frankopan    NK Dinamo Osekovo   01.05.2021 17:00   :            
Park Grofova / Topolovac    NK TŠK-1932    NK Libertas   01.05.2021 17:00   :            
NK Vatrogasac / Husain    NK Vatrogasac (H)    NK Topusko   01.05.2021 17:00   2 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 NK BSK Budaševo     19 15 2 2 64 21 43 47      
2 NK Lekenik     18 15 1 2 67 22 45 46      
3 NK Libertas     19 14 3 2 77 23 54 45      
4 NK Topusko     19 13 2 4 53 29 24 41      
5 NK TŠK-1932     20 10 3 7 54 32 22 33      
6 NK Radnik (M)     21 9 4 8 47 44 3 31      
7 NK Metalac (S)     17 8 6 3 37 27 10 30      
8 NK Sokol (L)     19 8 1 10 45 50 -5 25      
9 NK Sloga (J)     20 7 3 10 28 33 -5 24      
10 NK Pešćenica     19 7 3 9 34 43 -9 24      
11 NK Voloder     17 7 1 9 32 43 -11 22      
12 ŠNK Frankopan     19 5 4 10 30 45 -15 19      
13 NK Vatrogasac (H)     20 5 1 14 42 63 -21 16      
14 ŠNK Moslavac     16 4 2 10 23 46 -23 14      
15 NK Dinamo Osekovo     17 1 3 13 12 70 -58 6      
16 NK Hajduk Sela     18 1 1 16 13 67 -54 4      
17 NK Mladost Repušnica     0 0 0 0 0 0 0 0      
18 NK Slavonac     0 0 0 0 0 0 0 0      
 

 

 

2. ŽNL 20/21 2020/2021
 
Kolo: 17
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
ŠRC Josip Brajković / Odra    NK Dinamo Odra    NK PPG Rujevac   02.05.2021 17:00   :            
NK Sloga / Greda Sunjska    NK Sunjski    NK Gvozd   02.05.2021 17:00   3 : 1            
NK Metalac / Sisak    NK Posavina (P)    NK Mahovo   02.05.2021 17:00   6 : 0            
NK Sloga / Hrastovica    NK Sloga Hrastovica    NK Češko Selo   02.05.2021 17:00   2 : 6            
NK Petrovec / Petrovec    NK Petrovec    NK Mladost Greda   02.05.2021 17:00   4 : 1            
Gradski stadion / Sisak    NK Zeleni Brijeg    NK AŠK   01.05.2021 17:00   0 : 0            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 NK Dinamo Odra     16 12 3 1 59 10 49 39      
2 NK Sunjski     17 12 3 2 58 28 30 39      
3 NK Češko Selo     17 11 3 3 53 26 27 36      
4 NK Gvozd     17 10 1 6 53 38 15 31      
5 NK AŠK     17 9 4 4 37 26 11 31      
6 NK Zeleni Brijeg     17 6 6 5 32 27 5 24      
7 NK Sloga Hrastovica     17 7 2 8 46 48 -2 23      
8 NK Petrovec     17 7 0 10 40 49 -9 21      
9 NK Posavina (P)     17 6 2 9 41 42 -1 20      
10 NK Mladost Greda     17 5 3 9 33 59 -26 18      
11 NK Mahovo     17 2 0 15 23 65 -42 6      
12 NK PPG Rujevac (-2)     16 0 1 15 18 75 -57 -1      
 

 

 

Komentirajte